Podróżowanie rozwija, wzbogaca ogólną wiedzę o świecie i sprawia, że odważniej podchodzi się do wszelkich wyzwań codzienności. Fajnie, jeśli w trakcie podróży możemy też uprawiać nasze ulubione sporty lub zdobywać nowe umiejętności. Z myślą o otwartych na nowe wyzwania podróżnikach biuro podróży Silesia Travel oferuje dostęp do profesjonalnych zajęć szkoleniowych. I tak w ofercie znajdziemy zarówno szkolenia windsurfing w Chorwacji, jak i możliwość podszkolenia się w obszarze kitesurfingu. Poznajmy możliwości szkoleniowe dostępne na miejscu.

Opcja dla początkujących

Amatorzy wodnych szaleństw i pasjonaci windsurfingu oraz kitesurfingu w Chorwacji będą mieli okazję do wzbogacenia posiadanych umiejętności. Wszystko za sprawą profesjonalnie zorganizowanych szkoleń przez Silesia Travel, oferujących dostęp do wiedzy wprost od profesjonalnych i doświadczonych instruktorów. Co ważne, na same zajęcia treningowe nie trzeba jechać daleko – wszystkie szkolenia odbywają się na terenie campu, więc tak naprawdę wszystko dostępne jest już na miejscu.

chorwacja korcula

Kitesurfing czy windsurfing w Chorwacji mogą od teraz kojarzyć się z samymi przyjemnościami – wszystko dzięki obecności wykwalifikowanej kadry instruktorów dostępnych na miejscu, organizujących zajęcia grupowe w podgrupach dzielonych według stopnia zaawansowania i poczynionych postępów.

Instruktor i nie tylko

Szkolenia windsurfing w Chorwacji, jak i szkolenia kitesurfing to nie tylko dostęp do profesjonalnie wyszkolonego, ale i jednocześnie doświadczonego instruktora, ale także do równie profesjonalnego sprzętu. W przypadku tych, którzy zdobywają doświadczenie w kitesurfingu, niezbędny okaże się dostęp do deski, latawca, kapoku czy trapezu. Do tego wszystko pod czujnym okiem profesjonalisty – i jak tu nie skorzystać z możliwości zdobycia fachowej i jakże przydatnej w praktyce, wiedzy?

Szkolenia idealnie zorganizowane

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w istnieniu biura podróży Silesia Travel, jak i pasji świadczeniu oferowanych usług, gwarancja pełni zadowolenia z uczestnictwa w szkoleniu z windsurfingu czy kitesurfingu jest wręcz wpisana w ofertę biura podróży. Warto!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *