Warto poznać rewolucyjny na rynku medycyny estetycznej zabieg odmładzający, upiększający i regenerujący skórę. Za pomocą profesjonalnego urządzenia do radiofrekfencji gabinet kosmetyczny może wyróżnić się na tle swojej konkurencji. Zapewnia bezpieczny termolifting, który przywraca napięcie oraz elastyczność skóry. To sposób na liczne niedoskonałości, takie jak wiotka skóra, zmarszczki, blizny i przebarwienia.

Frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa – na czym polega? 

W radiofrekwencji mikroigłowej połączono działanie fali radiowej z mikronakłuwaniem skóry. Specjalne moduły wieloigłowe wprowadzają w skórę pozłacane, izolowane igły na maksymalną głębokość do 3,5 mm. Ponieważ są one podgrzewane przez falę radiową, wywołują kontrolowane uszkodzenia stymulujące produkcję kolagenu i elastyny. Stosowane podczas zabiegu igły są w 100% sterylne i jednorazowego użytku, dlatego frakcyjna radiofrekwencja mikroigłowa niesie bardzo niskie ryzyko powikłań. Ponadto zabieg ten nie prowadzi do uszkodzenia naskórka, dlatego nie wymaga późniejszej wzmożonej ochrony przeciwsłonecznej i charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji. Można zatem korzystać z radiofrekwencji mikroigłowej o każdej porze roku bez obawy o nieestetyczne łuszczenie się skóry czy widoczne podrażnienia.

Radiofrekwencja frakcyjna – wskazania do zabiegu 

Radiofrekwencja mikroigłowa to aktualnie jeden z najczęściej wybieranych zabiegów kosmetycznych mających na celu usunięcie zmarszczek i ujędrnienie skóry. Co jednak istotne, radiofrekwencja frakcyjna jest polecana także osobom posiadającym blizny i przebarwienia, na przykład rozstępy lub ślady po trądziku. Nie jest to wyłącznie urządzenie do czyszczenia twarzy z niedoskonałości. Dobrze sprawdza się także do innych obszarów ciała, na przykład w celu usuwania cellulitu lub oznak starzenia na dłoniach i stopach. Urządzenia kosmetyczne do radiofrekwencji frakcyjnej stanowią zatem wartościowe wyposażenie gabinetu kosmetycznego, którego zakres usług dotyczy skór dojrzałych. Oprócz tego zabieg może być wykorzystywany do leczenia nadpotliwości, niwelacji cieni pod oczami lub opadającej powieki. 

Radiofrekwencja frakcyjna mikroigłowa – efekty 

Jeden z powodów, dla których frakcyjna RF mikroigłowa jest tak chętnie wybieranym zabiegiem, to możliwość uzyskania szybkiej poprawy ogólnej kondycji skóry. Rezultaty radiofrekwencji frakcyjnej mikroigłowej są widoczne już po pierwszym zabiegu, a kolejne 2-3 zabiegi pozwalają na osiągnięcie zamierzonych efektów. Co więcej, odstępy pomiędzy zabiegami nie muszą być znaczące, ponieważ skóra nie ulega obciążającym uszkodzeniom. Czas ten nie wyklucza także z normalnie podejmowanych aktywności. 

Radiofrekwencja mikroigłowa cena 

Wyposażenie salonu kosmetycznego w urządzenie do radiofrekwencji mikroigłowej stanowi inwestycję, która szybko się zwraca. Zależnie od wybranej partii ciała cena pojedynczego zabiegu oscyluje w granicach 400-800 zł. Jak za efekty, które zapewnia radiofrekwencja mikroigłowa cena zabiegu jest zatem wyjątkowo atrakcyjna dla potencjalnych klientów salonu kosmetycznego. Wiele osób korzysta z promocyjnych pakietów, kupując od razu kilka zabiegów lub poddając działaniu radiofrekwencji mikroigłowej różne obszary ciała. Wystarczy zatem wykonanie od kilkunastu do kilkudziesięciu zabiegów, żeby koszt zakupu sprzętu uległ zwróceniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *